hero-background

Ranking klubów

Wyszukaj ranking
Mężczyźni
Wybierz
Kluby
10
PozycjaNazwa klubuPunkty
gold-medal
silver-medal
bronze-medal
medal-overall
1GKS Czarni Bytom4697745454789001923
2AZS AWF Warszawa342412258249398905
3SGKS Wybrzeże Gdańsk339186272207432911
4WKS Gwardia Warszawa213768265258409932
5TS Wisła Kraków1781142542694881011
6Gwardia Wrocław161254234197384815
7KS AZS AWF Wrocław157332170173285628
8WKS Śląsk Wrocław127090150135264549
9Klub Sportowy judo Gwardia Koszalin99544103101195399
10AZS AWFIS Gdańsk93892128157311596
1
Producent
deverad-logo
Wyprodukowano przez Agencję Usług Informatycznych "Deverad"
W "Deverad" specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów CMS, CRM, ERP oraz systemów księgowo-rozliczeniowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Przy użyciu najnowocześniejszych technologii, tworzymy rozwiązania, które wprowadzają innowacyjność, efektywność operacyjną i strategiczną przewagę na dynamicznie zmieniającym się rynku. Tworzymy również systemy zarządzania klubami i stowarzyszeniami sportowymi.
Nawigacja

O autorze

O systemie

Odpowiedzialność

Statystyki

Szukaj zawodnika

Szukaj zawodów

Szukaj klubu

Ranking zawodników

Ranking klubów

Kontakt
message-mini
Napisz do nas
call-mini
+48 727 530 001+48 609 603 322
logo-social-fb
© mistrzjudo.pl 2024All Rights Reserved